Vize JS Lab

mise | hodnoty | principy

 

„Budujeme další úroveň kvality služeb.“

 

 

Pacienti

Vytváříme přirozené, estetické a kvalitní zubní náhrady, které pacientům vrací radost do života a zvyšují sebevědomí. Víme totiž, jak důležitý je krásný úsměv.

Vždy dbáme na to, aby pacienti měli dostatek informací a mohli se sami správně rozhodnout. V pacientech vidíme lidi s jejich běžnými radostmi, starostmi a obavami a každou zubní náhradu vyrábíme jako pro člena své vlastní rodiny.

 

Tým

Tým plný zodpovědných a férových lidí, kteří se chtějí učit, je naším největším bohatstvím. Navzájem si pomáháme, jsme k sobě vstřícní a ochotní. Vytváříme atmosféru vzájemného respektu, slušnosti a spolupráce na všech úrovních.

Lidi v JS Lab podporujeme v pracovním i osobním rozvoji. Vzděláváme mladé zubní techniky a budujeme jejich kariéru. Vážíme si zkušených odborníků a umíme je ocenit. Všichni se totiž chceme do práce těšit a z práce chodit domů s čistou hlavou.

 

Zubní lékaři

Jsme sebevědomým partnerem zubních lékařů, kterým jde stejně jako nám o pacienty a jejich spokojenost. Známe své místo. Oceňujeme vzdělání a zkušenosti těchto lékařů a usnadňujeme jim práci. Ať už doporučením kvalitních produktů a technologií, nadstandardními službami nebo hledáním nových forem spolupráce. Jsme proaktivní a inovativní.

 

Tam, kde ostatní vidí komplikace, my už máme řešení.

 

Rosteme ve všech směrech a budujeme  vzorovou a systémovou zubní laboratoř. Budeme příkladem pro ostatní zubní laboratoře.

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 777 553 226    Jiří Sedláček
tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: sedlacek@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2016 JS Lab