Spolupráce s JS Lab se vyplatí

Spolupracuje s námi už více než 300 zubních lékařů z celé ČR i Slovenska. Na reklamaci se nám vrací jen 0,15% zakázek a kromě kvality si zakládáme na komunikaci.

 

Vyzvednutí balíčku u vás v ordinaci

V Brně vyzvedává a rozváží balíčky náš řidič, pan Jiří  Kamínek. Jinde využíváme služeb firem Transmed, GLS, DPD, PPL nebo České pošty. 

Nemusíte chodit na poštu. Kurýr si balíček vyzvedne v ordinaci a hotový výrobek vám zase přiveze. Doprava od nás je zdarma, z vaší ordinace jen za 90 korun s fakturací jednou měsíčně.

 Reklamace bez diskusí

Pokud přijmeme zakázku ke zpracování bez výhrad, přijímáme za ní plnou odpovědnost. To znamená že jakoukoli případnou reklamaci řešíme bez vytáčet, ihned a zdarma. 
 
Většinu potenciálních problémů totiž vyřešíme komunikací ještě před přijetím zakázky. Budˇ si od vás vyžádáme další podklady, nebo upozorníme že práci zhotovíme bez záruky.

Komunikace na prvním místě

S našimi zákazníky komunikujeme pomocí aplikace MyDentLab. Nám i lékařům umožňuje k zakázce jednoduše přidávat fotografie i komentáře. Lékaři mají navíc perfektní přehled o stavu zakázky a po dokončení jí mohou ohodnotit. 

Na telefoním čísle 543 242 845 je také k dispozici naše recepční Bohumíra Nováková. Ochotně cokoli vysvětlí, zařídí nebo vás přepojí přímo na konkrétního zubního technika.


Komplexní služby velké laboratoře

Jsme největší zubní laboratoř ve střední Evropě, pracujeme na ploše přes 300 metrů. Díky tomu u nás najdete vlastní frézovací centrum a můžeme vám nabídnout široké spectrum služeb.

 

Pracujeme s moderními technologiemi i materiály.

Přijímáme STL data.

 
Více o nás

 

Tipy, rady i vzdělávání

Pořádáme workshopy, představujeme nové materiály a také se dělíme o zkušenosti. Věříme, že sdílení znalostí, seznamování se s novinkami a otevřená komunikace jsou základem kvalitní spolupráce.

 

 

Podívejte se na naše tipy a rady

 

 
 


Máte zájem o spolupráci?

 

Rádi vás přivítáme mezi více než třemi stovkami spokojených spolupracujících zubních lékařů a techniků. 

 

 

 

Kontaktujte nás

 

 
 

 

 

 


 

Dobrý tým je hlavně o lidech. Bez nich bychom takových čísel nedosáhli

27 

      zubních techniků pracuje                  v JS Lab    

320+

zubních lékařů a laboratoří s námi spolupracuje

 

26 600 

celokeramických členů jsme zhotovili za 9 let

67 200 

metalokeramických členů jsme zhotovili za 24 let

 

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: recepce@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2019 JS Lab