Zubní protézy


Celkové zubní protézy

Celkové zubní náhrady nahrazují všechny zuby. Pokud v ústech zbývá alespoň jeden zub, jedná se o částečné snímatelné zubní náhrady.
Jsou zhotoveny ze speciálního plastu a továrně zhotovených plastových zubů. Částečné zubní náhrady drží na vlastních zubech pomocí kovových drátků a často jsou vyztužené kovovou konstrukcí. 
 
 
Jak si zvyknout na zubní protézu

Pružné zubní protézy

Ve 3 tisíciletí byly vyvinuty materiály, které umožnily u zubních protéz nahradit nepříjemné kovové drátky - spony i kovové výztuže. Díky částečné pružnosti jsou spony umístěny až u krčků zubů a protézy díky tomu lépe drží. Jsou pro pacienty výrazně příjemnější a lépe vypadají, protože přirozeně splývají s dásní.
 
 
Podívejte se na fotografie

Viva Flex Partials
 
Italský zubní technik Gianfranco Guerra nebyl spokojený se žádným výrobcem a proto se pustil do vývoje vlastního materiálu pro zubní protézy. Tak vznikl materiál Viva Flex Partials.
 
Viva Flex Partials je moderní polyamid P12 s ještě lepší leštitelností, houževnatostí, minimální nasákavostí a přirozenější barvou než všechny ostatní polyamidy, které se dosud používali pro výrobu pružných zubních protéz.
 
Podívejte se na naše práce

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: recepce@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2019 JS Lab