Bělení zubů

 


Bělení zubů

Bělení zubů je téma, které v poslední době zajímá stále více lidí. Bělení zubů se proto začíná stávat výnosným bysnysem a věnuje se mu kromě zubních lékařů i mnoho kosmetických salónů. Od 31.10.2012 došlo ke změně legislativy ohledně používání bělících přípravků.  

 


Existují 3 základní možnosti bělení zubů.

1. Bělení zubů doma

Zubní lékař nejprve vezme otisky. V zubní laboratoři zhotovíme plastový nosič na bělící prostředek. Do tohoto nosiče si pacient jedenkrát denně, nejlépe na noc, aplikuje bělící prostředek, nasadí na zuby a nechá působit. Už po jednom použití je poznat rozdíl. Většinou stačí 2-4 použití. Cena této metody je  od 1 850,-Kč na jednu čelist.


2. Ordinační bělení zubů - cena

Existuje mnoho technik ordinačního bělení zubů. Všechny využívají různé koncentrace peroxidu vodíku, která je v rozmezí 25 - 45 %. Prostředky na domácí bělení mají přibližně 3% koncentraci. Díky této  vysoké koncentraci je ordinační bělení zubů velmi rychlé a efektivní. Trvá od 45 minut do 90 minut, podle konkrétního typu ordinačního bělení zubů. 

Více o bělení zubů v ordinaci
 

 


3. Volně prodejné bělící prostředky

Dají se koupit v lékárnách, drogeriích, supermarketech, prostě kdekoli.  V tomto balení je folie, která po zahřátí ve vroucí vodě změkne a po nasazení na zubní oblouk se natvaruje a vytvoří se varianta laboratorně zhotoveného nosiče na bělící prostředek. Volně prodejné bělící pasty nesmí obsahovat účinnou látku a proto tyto metody vůbec nefungují.

Více informací zde:

Ostatní typy bělení zubů

Na internetu najdete mnoho "zaručených" rad jak vybělit zuby.  Často se však stává, že si lidé zuby poškodí a následné léčení nebo nové korunky pak stojí několikanásobně více, než by stálo odborné bělení pod dohledem odborníka - zubního lékaře. Podívejte se na některé z nich:

 


Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: recepce@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2019 JS Lab