Reference

Co o nás říkají pacienti

 


Dobrý den pane Sedláčku,
chtěla bych Vám poděkovat za ochotu pomoci mi vyřešit složitou situaci s mými zuby a za profesionální přístup. Máte ve Vašem týmu velice šikovné a vstřícné lidi. Navštívila jsem Vaši laboratoř několikrát a ověřila jsem si, že " Přivítáme Vás s úsměvem" není pouze fráze, ale skutečnost. Prosím předejte poděkování i paní Vintrlíkové.

Dobrý den paní Vintrlíková,
včera jsem dostala nové zuby a chci se se Vámi podělit o moji velikou radost. Obavy z výsledku, jak to všechno dopadne vystřídalo nadšení z krásných zubů. Jsem šťastná, že jsem měla tu čest Vás potkat a svěřit se Vám do péče. Jste nejenom odborník, ale také velice příjemný člověk. Ještě jednou Vám moc děkuji za ochotu, precizně odvedenou práci a trpělivost s jakou jste se mi věnovala. Moc si toho vážím. Přeji Vám krásné a pohodové dny.

Nasťa Miklová
Komunikační specialista

 


Přidávám i svou zkušenost,mám od konce května nové zoubky,také z laboratoře https://www.jslab.cz/ a jsem naprosto nadšená,dlouho jsem jako ty hledala kde si nechat udělat nové keramické korunky a laboratoř Jiřího Sedláčka v Brně z toho vyšla jako vítěz,tuto laboratoř jsem po dlouhé úvaze shledala jako nejlepší a ty ceny za tak precizně odvedenou práci mají bezkonkurenční.Je až neuvěřitelné,jak krásně udělané nové zoubky dokáží změnit celkový vzhled a podstatně zvednout člověku sebevědomí.Laboratoř má taky na stránkách odkazy na několik zubařů se kterými spolupracují,vybrala jsem si doktora Kahánka a výsledek je prostě super.Zase se můžu smát,nemusím se už stydět za své zuby a cítím se teď tak sebejistě a to je vážně k nezaplacení.Dá se říct,že nové zoubky - potažmo práce laboratoře https://www.jslab.cz/ mi opravdu změnila život a já jsem moc vděčná,že jsem na jejich stránky narazila.Jejich profesionalita a snaha udělat korunky podle vašich představ,barvu,tvar s takovou ochotou jsem se ještě nesetkala a to jsem už pár zubařů u nichž jsem si nechala dělat novou zubní korunku za život vystřídala.Takže pro toho kdo je z Brna nebo z okolí není nic jednoduššího,když chce mít zase krásný úsměv navštívit laboratoř JSlab,ale platí to i pro ty vzdálenější od Brna,protože ujet pár kilometrů navíc a odměnou mít nádherný nový úsměv,který věřím vydrží dalších 20let,je opravdu k nezaplacení.

Jana

 


Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 777 553 226    Jiří Sedláček
tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: sedlacek@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2016 JS Lab