Reference

Co o nás říkají pacienti:

Poděkování MUDr.Petru Szekeresovi/Kahánkovi:

Vážený pane doktore, 

ještě jednou bych Vám chtěla velmi, velmi poděkovat za skvěle odvedenou práci při záchraně mých zbývajících zubů, o které bych zajisté přišla u naší paní doktorky zde v Bruntále. Ještě jsem se nesetkala s tak krásným lidským přístupem k pacientovi a mohu s plnou vážností napsat, že jsem se vždy na každou návštěvu u vás těšila. Dnes, když jsem přijela z Brna a ukázala jsem doma, jaké mám zuby, všichni mě moc chválili. Chvála patří ale jenom a jenom Vám a samozřejmě i  paní laborantce, která je taktéž moc milá a šikovná.   Děkuji ještě jednou a přeji Vám, aby Vám ten krásný úsměv co nejdéle vydržel a pacienti se u Vás cítili alespoň tak, jako já. 
  
Ozvu se, jak mi půjde čištění zubní nití a ráda přijdu na kontrolu. 
  
Přeji krásný zbytek dne. 
  
Jitka 

 


 

Zuby jsou parádní,všichni se mě ptají kde jsem byla, tak vás doporučuji.
Chtěla jsem si nechat dát na zub kamínek a ani zubař nepoznal, ze jsou to korunky :)
Ještě jednou děkuji a ráda se k vám vrátím.

Renata


Dobrý deň,
chcela by som sa poďakovať za perfektne odvedenú prácu Vášho laboratória. Som zo Slovenska a po pátraní na nete som si vybrala JSLab a výsledkom práce som nadšená. Vďaka šikovnej p. Vintrlíkovej za ochotný, milý prístup a precízne odvedenú prácu. Nové keramické korunky sú krásne. 
Vaša spolupráca s p. MUDr. Szekeres - Kahánkom funguje profesionálne a rýchlo. Som rada, že som sa zverila do jeho rúk. Vysvetlil mi celý priebeh zákroku a vďaka nemu a vám mám krásne zuby. Budem odporúčať Vaše lab. mojim známym.
Želám Vám veľa spokojných pacientov. 

 

S pozdravom Naďa K.Dobrý deň,

chcela by som sa poďakovať za perfektne odvedenú prácu Vášho laboratória. Som zo Slovenska a po pátraní na nete som si vybrala JSLab a výsledkom práce som nadšená. Vďaka šikovnej p. Vintrlíkovej za ochotný, milý prístup a precízne odvedenú prácu. Nové keramické korunky sú krásne.
Vaša spolupráca s p. MUDr. Szekeres - Kahánkom funguje profesionálne a rýchlo. Som rada, že som sa zverila do jeho rúk. Vysvetlil mi celý priebeh zákroku a vďaka nemu a vám mám krásne zuby. Budem odporúčať Vaše lab. mojim známym.
Želám Vám veľa spokojných pacientov.
S pozdravom Naďa K.

 


Dobrý den pane Sedláčku,
chtěla bych Vám poděkovat za ochotu pomoci mi vyřešit složitou situaci s mými zuby a za profesionální přístup. Máte ve Vašem týmu velice šikovné a vstřícné lidi. Navštívila jsem Vaši laboratoř několikrát a ověřila jsem si, že " Přivítáme Vás s úsměvem" není pouze fráze, ale skutečnost. Prosím předejte poděkování i paní Vintrlíkové.

Dobrý den paní Vintrlíková,
včera jsem dostala nové zuby a chci se se Vámi podělit o moji velikou radost. Obavy z výsledku, jak to všechno dopadne vystřídalo nadšení z krásných zubů. Jsem šťastná, že jsem měla tu čest Vás potkat a svěřit se Vám do péče. Jste nejenom odborník, ale také velice příjemný člověk. Ještě jednou Vám moc děkuji za ochotu, precizně odvedenou práci a trpělivost s jakou jste se mi věnovala. Moc si toho vážím. Přeji Vám krásné a pohodové dny.

Nasťa Miklová
Komunikační specialista

 


Přidávám i svou zkušenost, mám od konce května nové zoubky z laboratoře jslab a jsem naprosto nadšená,dlouho jsem hledala kde si nechat udělat nové keramické korunky a laboratoř Jiřího Sedláčka v Brně z toho vyšla jako vítěz. Tuto laboratoř jsem po dlouhé úvaze shledala jako nejlepší a ty ceny za tak precizně odvedenou práci mají bezkonkurenční. Je až neuvěřitelné,jak krásně udělané nové zoubky dokáží změnit celkový vzhled a podstatně zvednout člověku sebevědomí. Zase se můžu smát,nemusím se už stydět za své zuby a cítím se teď tak sebejistě a to je vážně k nezaplacení. Dá se říct,že nové zoubky - potažmo práce laboratoře  mi opravdu změnila život a já jsem moc vděčná že jsem na jejich stránky narazila. Jejich profesionalita a snaha udělat korunky podle vašich představ, barvu, tvar s takovou ochotou jsem se ještě nesetkala a to jsem už pár zubařů u nichž jsem si nechala dělat novou zubní korunku za život vystřídala.Takže pro toho kdo je z Brna nebo z okolí není nic jednoduššího, když chce mít zase krásný úsměv navštívit laboratoř JSlab. Ale platí to i pro ty vzdálenější od Brna, protože ujet pár kilometrů navíc a odměnou mít nádherný nový úsměv, který věřím vydrží dalších 20let, je opravdu k nezaplacení.

Jana

 


Tímto bych chtěla velice poděkovat panu Sedláčkovi a Kahánkovi za skvělou práci kterou odvedli a já se můžu bez obav usmívat. Zubní laboratoř pana Sedláčka jsem našla náhodně na internetových stránkách začátkem letošního roku a velice mě zaujala jejich práce celokeramiky která má zirkonovou konstrukci.  Poslala jsem panu Sedláčkovi nejprve fotku svých zubů a ten mi doporučil pana Kahánka. Je mi teprve 23let a zuby jsem měla v strašném stavu (plomované skoro všechny přední zuby) a tak jsem hledala někoho kdo mi mi udělal zuby tak aby vypadali opravdu přirozeně.Nové zoubky mám od května a jsem maximálně spokojená. Jsem moc ráda že jsem měla tu možnost jít k panu Mudr.Kahánkovi protože takových zubařů jako je on se už moc nevidí. Já sama chodím k zubařce která je ještě ze "staré školy" a jsem velice ráda že se mě na takový zákrok ujal tak skvělý tým jako je laboratoř pana Sedláčka a pan Mudr.Kahánek. Všichni mi nové zoubky velice chválí a já jen doporučuji a doporučuji a již několik zákazníků na mojí chválu také navštívili pana Sedláčka a Kahánka a jsou maximálně spokojeni. Zanedlouho půjdu na další zákrok a to na inlay zubní výplně a jsem ráda že mohu jít zase k panu Kahánkovi. Tímto velice děkuji za tak skvělou práci a těším se na další spolupráci. 

Vaše spokojená pacientka Cihlářová Markéta


Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: recepce@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2019 JS Lab