Biorezonance


 

Biorezonance

je  metoda, která umí najít „nezdravé“ zadání v těle, způsobující zdravotní potíže. Díky blokům, špatnému nastavení, stresu nebo vlivům vnějšího prostředí v těle nesprávně proudí energie. Jednotlivé buňky tak mezi sebou nekomunikují a nepředávají si správné informace. Projevuje se to od únavy, přes drobné zdravotní potíže až po vážné onemocnění.

 

 

Biorezonance ve stomatologii

Biorezonance zvyšuje účinky léků a dochází ke snížení nežádoucích reakcí. Před zákrokem v ústech umí biorezonance pacienty stabilizovat, po zákroku zase minimalizuje vznik otoků a zánětů. Výrazně urychluje hojení ran a snižuje bolestivost. Umožňuje vyhnout se užívání léků.
 
Objednejte se na biorezonanci

 

Nesnášenlivost a alergie

 

Nesnášenlivost některých materiálů, které se používají k výrobě zubních náhrad vede k zánětům, otokům, zarudnutím a bolestem ústní sliznice. V takových případech je nutné použít jiný materiál. Biorezonance tyto alergie a nesnášenlivosti spolehlivě odhalí a ušetří vám peníze a komplikace při hledání příčin vašich potíží.


 

Záněty

Biorezonance umí zjistit původce nemocí nejenom dutiny ústní. Zjistí konkrétní patogeny jako jsou viry, bakterie, plísně a zatížení syntetickými látkami a těžkými kovy.

Biorezonance umí spustit detoxikaci lymfatické oblasti úst a čelisti, zprůchodnit ucpané dutiny, uvolnit napětí žvýkacích svalů a zvýšit celkovou obranyschopnost organismu. V neposlední řadě také odhalí, zda zuby nezpůsobují onemocnění jiných částí těla pacienta.

 Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 777 553 226    Jiří Sedláček
tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: sedlacek@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2016 JS Lab