Nefasetujte kompozitem

Kompozit je několikanásobně dražší než keramika. Fasetování, modelace, leštění, úprava do skusu, to všechno je daleko náročnější než u metalokeramiky. Kolik dostávají zaměstnanci za tuto náročnou a nevděčnou práci. Pokud nedostane zaměstnanec za zhotovení korunky alespoň 500 Kč, tak proč to ještě dělá? 

Pokud by zubní laboratoř správně kalkulovala cenu svých výrobků, musela by kompozitní fasetovaná korunka být dražší než metalokeramická korunka.


 

Tip JS Lab

Plastové a kompozitní fasetované korunky a můstky jsme přestali postupně zhotovovat před asi 8 lety. Našim zubařům jsme nedali na výběr a zhotovujeme pouze keramiku. Většina spolupracujících zubních ordinací tento výrobek přestala pacientům nabízet. Zubní ordinace jsou spokojenější, protože s keramikou je méně problémů a i pacienti jsou spokojenější protože jejich zuby jsou hezčí. Jako alternativu jsme nyní nabídly frézovaný PMMA, se kterým je daleko méně práce a je ziskový.

Pracovní postup zhotovení PMMA

 


 

Investujte chytře

 

Není nutné  pořizovat ihned nejnovější technologie. Dokud není zajištěn dostatek zakázek, je levnější  si tyto služby koupit,  otestovat zájem a technologii si pořídit až máme jistotu, že se sama zaplatí.

Podívejte se na naši nabídku

 

Šetřete na materiálu

 

Zubní laboratoř může výrazně ušetřit na materiálu. U každé položky materiálu existuje mnoho variant s podobnou kvalitou, ale rozdílnou cenou. Vždy je nejlepší vybírat materiál s nejlepším poměrem cena/výkon.

Podívejte se jak se dá ušetřit na materiálu

Array

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 777 553 226    Jiří Sedláček
tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: sedlacek@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2016 JS Lab