Jak na ziskovou zubní laboratoř

Tajemství ziskové, prosperující a pohodové zubní laboratoře leží v pravidelných zákaznících, dobře zaplacených zaměstnancích a především kvalitní práci, která se vyplatí.

 

 

Základem je správná cenotvorba 

Když máte správně nastavené ceny, nemusíte šetřit na zaměstnancích ani materiálu. S pomocí jednoduché kalkulačky zubních náhrad rychle zjistíte, jak ziskový je který produkt ve vaší laboratoři. Kalkulačka je k dispozici zdarma.

Spočítejte si váš zisk

Mějte přehled a zefektivněte komunikaci

Navrhli jsme si aplikaci pro efektivní řízení naší laboratoře. V lednu 2017 jsme ji začali používat a ihned nám usnadnila práci. V listopadu jsme pak posbírali zpětnou vazbu, vylepšili rychlost a vzhled a teď už usnadňuje správu zakázek a komunikaci v desítkách laboratoří.

 

 


Pracujte s moderními materiály

A neustále zlepšujte kvalitu svých produktů. Toho docílíte jen průběžným vzděláváním svým i svých techniků. Doporučujeme nastavit v laboratoři vzdělávací systém a sledovat novinky z oboru.

Podívejte se na nabídku školení

Investujte, kde to má smysl

Vyplatí se vám posílat zakázky do frézovacího centra, nebo pořídit vlastní frézu? A co 3D skener? Podle naší zkušenosti se CNC fréza a sintrovací pec vyplatí od 100 celokeramických členů měsíčně, 3D skener už od 50 členů. Rádi vám poradíme s výběrem. 

Seznamte se s 3D skenery


Zajímá vás více tipů?

 
Stáhněte si zdarma brožuru
 
 

10 kroků jak na pohodovou zubní laboratoř

stačí když vložíte váš e-mail
 

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: recepce@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2019 JS Lab