Pohodová zubní laboratoř 


 

Jak na ziskovou zubní laboratoř

 

V JS LAB neděláme zuby kvůli penězům, ale protože nás to baví. Žádná firma ale bez peněz nemůže fungovat a my nejsme výjimkou. Naštěstí víme jak na to.

 

 

 

 


Tři podmínky ziskové zubní laboratoře

Kvalitní produkt

 Pečliví zubní technici-čky

Efektivní výroba

 


Kvalitní produkt

Výroba zubních náhrad je velmi složitá ruční práce a kvalita práce zubních laboratoří a zubních techniků  je hodně odlišná. Dobrá zubní laboratoř kromě snahy o kvalitní práci především musí neustále zlepšovat svoje produkty. Pokud se zubní technik - zubní laboratoř přestane zlepšovat, tak je to začátek konce, naše konkurence se bude zlepšovat a uteče nám. 


 

Spolehliví a zkušení zaměstnanci

 

Kvalita zubních náhrad je zásadně závislá na konkrétních lidech, kteří je vytváří. Zubní laboratoř, která šetří na tom nejcennějším co má, tedy na lidech, nemůže dlouhodobě uspět a být dlouhodobě zisková.

Jak zajistit zaměstnancům dobrý příjem

 


Efektivní výroba

Nezhotovujte ztrátové produkty. Nechápu, proč laboratoře zhotovují korunky fasetované kompozitem, nebo dokonce plastem za cenu 900 - 1 400 Kč!!! 

                                          Více informací

 


Zásadní podmínka úspěšné laboratoře

Pokud majitel zubní laboratoře a především zubní technici a techničky, nemají rádi svoji práci, tak  nemůžou pomýšlet na úspěch. Většina lidí si myslí, že budou spokojení až dosáhnou úspěchu a budou mít peníze. Ale ono je to přesně naopak. Pokud budete se svojí prací spokojení, tak dobrý pocit, úspěch a peníze většinou přijdou také.

 


Array

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 777 553 226    Jiří Sedláček
tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: sedlacek@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2016 JS Lab