Webové stránky


 

Myslíte si, že nepotřebujete marketing?

Od té doby co jsem si nechal vytvořit firemní identitu, bylo to v roce 2009, jsme náš obrat zvýšily  dva a půl násobně. Uvědomil jsem si to až při psaní těchto řádků a sám tomu nemůžu uvěřit, protože už tehdy jsme byli velká laboratoř.  Samozřejmě že to nebude jenom marketingem, ale jeho podíl je určitě zásadní.
 
 
Přečtěte si víc
 

 Zubní laboratoř bez vlastního webu?

 

Pokud jste malá zubní laboratoř a nechcete se rozvíjet, zřejmě vlastní webové stránky nepotřebujete. 

Pokud ale používáte moderní technologie, chcete spolupracovat s mladými lékaři a získávat nové, bez firemního webu se ve třetím tisíciletí neobejdete.

 Responzivní web

Jedna z podmínek úspěšného webu je responsivita. To znamená, že web se musí automaticky přizpůsobit všem formátům obrazovek, od počítačů, přes noteboky, až po mobily. Responzivní weby jsou od letošního roku preferovány ve vyhledávačích google a seznam. 

 

Otestujte si jestli je váš web responzivní
 


Copyright

Psaní textů je samostatný obor. Dobré texty jsou důležitější než grafika. Copywriter musí vědět:

 • Jak pracovat s barvou, typem a velikostí písma, jak s odstavci a titulky, kde používat banery, navrhnout strukturu webu a je toho mnohem, mnohem víc. 

Napsat dobrý text v tak specifickém oboru jako je ten náš, je však bez těsné spolupráce copywritera a zubního technika velmi těžké. SEO

Další velmi složitý, až vědní obor, je optimalizace webu pro vyhledávače. Jestli je stránka zobrazena na prvních místech, ovlivňuje množství parametrů, které zná snad jen google. 

Dostat na první stránku web zubní laboratoře není díky slabé konkurenci až tak těžké. Web www.jslab.cz najdete na prvních stránkách u většiny klíčových slov. 

 

 


 

Nejčastější chyby webů

 • Nejsou responzivní
 • Moc textu
 • Nepřehledné - špatná struktura
 • Špatné SEO
 • Obtěžující animace nebo hudba
 • Špatný kontrast barev
 • A desítky dalších chyb...
 
 

  Grafik, copywriter, seomaster, webmaster...

 • První web v roce 2009 mě stál 100 tisíc korun a byl hroznej. To ovšem vím až teď...
 • Druhá verze v roce 2013 byla  lepší, stála mě cca 1 100 hodin vlastní práce, tenisový loket a dalších cca 43 tisíc korun.
 • Třetí verzi právě čtete, stála mě desítky hodin placených konzultací, desítky večerů při studiu odborných knih, asi 450 hodin další práce a dalších asi 72 tisíc. Práce na webu i investice stále pokračují....

Se současnou podobou webu jsem nyní relativně spokojený. Uvidíme za rok...

 Výsledek 7-letého procesu 

 

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: recepce@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2019 JS Lab