Dotace pro zubní laboratoře


 

Bezdlužnosti

Potvrzení bezdlužnosti získáte nejjednodušeji a zdarma odesláním žádosti všem institucím najednou prostřednictvím datové schránky. Vše vám zabere maximálně minutu vašeho času.  Pokud však nemáte datovou schránku, musíte napsat a poslat dopis každé instituci zvlášť. Proto doporučuji si datovou schránku zřídit.


 

Projekty MPSV - pracovní místa

Konkrétní informace o projektech které žádáte na úřadu práce, například příspěvky na mzdu až 200 tisíc Kč pro absolventy nebo starší zubní techniky 50+, najdete na portálu ministerstva práce a sociálních věcí zde: www.portal.mpsv.cz. Každý kraj má jiné projekty.

  • Vyberte si na mapě vlevo váš kraj a klikněte na něj. 
  • Dále v levém menu klikněte na "projekty ESF". 
  • A nakonec si vyberte "projekty v realizaci".

 


Projekty, které žádáte sami

Nemusíte platit provize odborné firmě za žádosti, které stačí pouze vyplnit, přiložit bezdlužnosti, potvrzení o vašem podnikání a bankovním účtu a vše poslat datovou schránkou. Vždy posílám žádosti dopředu mailem a teprve po kontrole a schválení posílám vše datovou schránkou nebo žádosti osobně dovezu. Sami si můžete vyřídit:

 


 

Projekty, které je lépe nechat odborné firmě

Jsou to všechny ostatní možnosti dotací: stáže,školení, technologie, případně další. Vy žádáte pouze o bezdlužnosti, přiložíte potvrzení o vašem podnikání a bankovním účtu. Vytvoření žádostí je velmi složité, např.u dotací na technologie má i přes 50 stran.

 

 


 

Odborné firmy

Firem, které nabízejí zprostředkování dotací je mnoho. Ty seriózní si berou provize v % z dotace v jednotkách procent až za úspěšně schválenou žádost. Pouze u složitějších žádostí zaplatíte za zpracování žádosti navíc částku okolo 10 tisíc korun předem. My spolupracujeme od začátku s firmou Vitrego.

www.vitrego.cz

 

 


Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: recepce@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2019 JS Lab