Náš příběh píšeme už 25 let

a těšíme se na další kapitoly
 
 

V roce 2017 jsme začali spolupracovat s několika profesionály ve svém oboru, kteří pomáhají vytvořit z JS Lab vzorovou zubní laboratoř. Jsme největší zubní laboratoř ve střední Evropě a chceme být i nejlepší. 


 

Vytváříme systém

 

 

Zase rostemeZvětšili jsme plochu zubní laboratoře na 260 m2. Používáme vlastní software na správu zakázek, komunikaci a získávání zpětné vazby od zubních lékařů. Je geniálně jednoduchý a funguje. Počet zaměstnanců zubní laboratoře překročil číslo 30. Pořídili jsme další dva skenery a dvě CNC frézy. A stále hledáme šikovné kolegy. Staráme se i o zdraví našich zaměstnanců a našich pacientů - proto jsme koupili přístroj Bemer a unikátní vodní filtr na vodu Kangen

 

Koupili jsme další 3D skener, začali jsme zhotovovat pružné protézy z materiálu Vivaflex, pravidelně s námi spolupracuje už přes 100 zubních lékařů v celé České republice a na Slovensku. Neustále se učíme, u nás v laboratoři neustále probíhají odborná školení.


 

Učíme se každý den

 

 

Stále rosteme

 

Zvětšili jsme plochu zubní laboratoře na 200 m2. Vyvíjíme vlastní software na správu zakázek, komunikaci a získávání zpětné vazby od zubních lékařů. Pomáháme JS Dent Shopu vybírat nejlepší produkty pro zubní laboratoře. Především ale pořád vylepšujeme naše služby pro zubaře a naše pacienty, kteří potřebují zubní náhrady.

 

Abychom našim klientům ještě více usnadnili objednávky zboží, spustili jsme internetový obchod JS Dent Shop. Zubaři i majitelé zubních laboratoří zde seženou potřebné vybavení i materiály.

Spouštíme e-shop

 

Pořizujeme třetí 3D skener a třetí CNC frézu

Už 2 roky po sobě vyrábíme 2x více celokeramiky než metalokeramiky. Pořídili jsme si proto další vybavení a přivítali nové kolegy. Je nás už 18.

 

Pořídili jsme si druhý 3D skener a k němu i druhou CNC frézu. Díky vlastnímu frézovacímu centru jsme snížili náklady na výrobu zirkonu a mohli tak srovnat ceny celokeramiky a metalokeramiky. 

Srovnáváme ceny

 

Podruhé se stěhujeme

Po 17 letech v laboratoři na Pekařské jsme se přestěhovali do krásných prostor na Veveří 9.

 

Zirkonové konstrukce si od roku 2013, kdy jsme si pořídili první zubní robot, frézujeme sami. Jako první v České republice jsme také začali používat vysoce kvalitní předbarvený translucentní zirkon firmy Upcera.

Kupujeme první CNC frézu

 

Rozšiřujeme využití metody CAD/CAM

Metodou CAD/CAM jsme začali zhotovovat i metalokeramické zubní náhrady. U kovových konstrukcí, které nám vyrábí frézovací centrum lékaři hned vidí změnu - jsou přesnější.

 

Pořídili jsme si první 3D skener a stali se CAD/CAM zubní laboratoří. Od roku 2009 tak modelujeme zuby v počítači, soubory posíláme e-mailem do frézovacího centra a do dvou dnů už obdivujeme zirkonové konstrukce, které nám odtamtud posílají.

Moderní technologie zrychlují naši práci

 

Vyrábíme všechny typy zubních náhrad

9 zubních techniků. 40 spolupracujících zubních lékařů. 2 500 metalokeramických členů ročně. Taková je bilance zubní laboratoře JS LAB při vstupu do nového tisíciletí.

 

V pěti lidech jsme se na 18 m2 nevešli, proto jsme se přestěhovali do větších prostor na ulici Pekařské.

Poprvé se stěhujeme

 

...a další je následují

Ivo Kučera díky své šikovnosti a preciznosti navázal spolupráci s řadou zubních lékařů. V roce 1999 si založil vlastní zubní laboratoř Dentix s.r.o. a na 14 let se naše cesty rozešly. V roce 2013 jsme ale začali opět spolupracovat.

Hned po škole k nám také nastoupila Petra Petlachová (tehdy Procházková) a je s námi dodnes. A postupně přicházeli další.

 

Drahomíra Vintrlíková, tehdy specialistka na snímatelné zubní náhrady, byla první posilou našeho týmu a začala se od základů učit výrobu metalokeramických zubních náhrad.

Přichází první posily

 

Vzniká první rovnátko a první metalokeramická korunka

Jiří Sedláček se Zdeňkou Zelinkovou v lednu 1994 v domě pod Kraví horou v Brně vyrobili první zubní náhrady. Tehdy nám stačila zubní laboratoř o velikosti 18 m2.

 

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: recepce@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2019 JS Lab