Prostor pro vaše dotazy.  Formulář na vložení dotazu najdete dole na stránce.

Diskusní téma: zubní náhrady

Keramické můstky

Zdena 23.01.2019
Dobry den, prosim o informaci. Mam asi 15 let na horni celisti dva mustky. Vpravo na 2,3, 4. Vlevo na 5,6,7. Nyni po letech jsou jiz spatne a potrebovaly by predelat. Muj lekar mi tvrdi, ze na puvodni misto jiz nelze udelat nove, nebot koreny jsou jiz spatne, nektere se viklaji, takze navrhuje jako jedine reseni snimatelnou nahradu na cele patro. To je pro me nocni můra. Konzultovala jsem rtg snimek s jinym lekarem a ten mi rekl, ze temer na kazdy koren lze udelat mustek. Vcetne tech mych.
Chtela jsem se tedy zeptat zda existuje nejaka moznost jak treba ty koreny zpevnit, aby bylo mozne na ne mustky udelat? Mam tzv. davivy reflex, takze predstava ze si budu denne nasazovat a sundavat zuby je pro me traumatizujici. Proto hledam moznost jineho reseni.
Je mi jasne, ze pokud nemate moznost videt konkretni snimek korenu, tak ze se tezko muzete vyjadrit, ale jde mi jen o vas vseobecny nazor na to zda lze i na mene kvalitni koreny udelat mustky. Pripadne koreny nejakou metodou zpevnit. Dekuji vam za informaci a preji pekny den

Re: Keramické můstky

Jiří Sedláček 25.01.2019
Rozhodně si nenechte trhat zuby bez konzultace s více lékaři. Pokud vám jiný lékař řekl, že na vaše kořeny jde udělat mustek, tak je to dobrý zpráva. Do kořene se upevní takzvaná kořenová nástavba, která může být kovová nebo nyní je děláme z PEEKu a na takto zpevněné kořeny se udělají korunky nebo můstky. Klidně se obraťte na doktora Szekerese, kontakt na něj najdete zde na webu a my vám vše uděláme.

Celokeramická náhrady zubu

Jiří Doucha 20.01.2019
Dobrý den, chybí mi zcela 4 vpravo nahoře a 5 je z jedné třetiny opravena amalgámovou plombou. Je možné udělat takzvaný dvojzub s uchycením pouza na pětce? Nejlépe celokeramikou. Dík za odpověď,

Re: Celokeramická náhrady zubu

Jiří Sedláček 21.01.2019
To by nedrželo, je nutné ještě doplnit uchycení na druhé straně, tedy na 3. Ani se nemusí ta 3 brousit celá, stačí nepatrně vytvořit schůdek z vnitřní strany, někdy ani to ne, záleží jestli na to místo nakusujete. A vytvoří se takzvaný adhezivní můstek, ideálně z materiálu PEEK. Ten je pevný a má ideální pružnost a dá se adhezivně nafixovat.

Zubní náhrada.

Petr Procházka 18.01.2019
Dobrý den.
Chci se zeptat.mam úplnou horní zubní náhradu.chodim často do sauny.muze mít teplo v sauně vliv na náhradu.Prochazka.

Re: Zubní náhrada.

Jiří Sedláček 18.01.2019
nemůže pokud si jí nevyndáte a nepoložíte na rozpálené kamna...

Problémy so zubnou náhradou

Gita 15.01.2019
Dobrý deň, som zo Slovenska , potrebovala by som hornú aj dolnú protézu , v dolnej čeľustí mám už vsadené 3 miniiplatáty , no protéza mi nebola urobená dobre , pri každom zahryznutí sa vytiahla . Chcelam vedieť dá sa objednať priamo k vám alebo cez lekára a ktorý s vami spolupracuje . Ďakujem

Re: Problémy so zubnou náhradou

Jiří Sedláček 17.01.2019
S miniimplantáty nemáme žádné zkušenosti. Ten kdo vám je zavedl tak vám musí vytvořit i protézu, protože bez ní nemají smysl. Myslím že vám nikdo jiný nepomůže, já ani neznám žádného zubaře který miniimplantáty zavádí.

náhrada předních zubů

Jana Fabianová 14.01.2019
Prosím o radu- jedničku nahoře chybí, při sundavání můstku se zlomila jednička i dvojka, kanálky jsou obliterované,zubařka chce vytrhnout kořeny a zřejmě i druhou dvojku a můstek na 4 zuby , kotvení na špičáky......je jiné řešení ? děkuji

Re: náhrada předních zubů

Jiří Sedláček 17.01.2019
Řešení je vždycky více.Napíšu tři nejběžnější: 1. implantáty, to je nejdražší řešení. jeden implantát se zubem cca 20 - 30 tisíc. 2. můstek - cena za jeden zub 4 - 10 tisíc. 3.snímatelná protéza - celková cena cca 5 - 15 tisíc.

Celková zubní náhrada horni i dolní napevno

Petra 09.01.2019
Dobrý den chtěla bych horní i dolní zuby na pevno a na čepy.Nechci už vyndavaci(zatím mám částečnou horní vyndavaci protézu.Prosim o napsání zhruba ceny.Dekuji

Re: Celková zubní náhrada horni i dolní napevno

Jiří Sedláček 10.01.2019
Cena jednoho celokeramického zubu v naší ordinaci je 4500,-

Definitivní zubní můstek z PMMA

Petr 05.01.2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaká by byla cena zubního můstku z PMMA na horní patro. Jednalo by se o kompletní můstek, tedy 14 zubů. Děkuji za odpověď Petr

Re: Definitivní zubní můstek z PMMA

Jiří Sedláček 06.01.2019
V ordinaci MUDr.Szekerese - Kahánka stojí jedna multicolor PMMA korunka 2300 korun takže 14 zubů bude stát 32200 korun

hybridní zubní náhrada

Miluše 03.01.2019
Dobrý den, nyní mám pevnou horní náhradu a pod ní snad 2 zuby, jedničku a dvojku. Mám zájem o hybridní zubní náhradu - tzv. patentky. Jak dlouho budu bez zubú a prosím cca předpokládanou cenu, kterou nebudu považovat za konečnou. Děkuji

Re: hybridní zubní náhrada

Jiří Sedláček 04.01.2019
To opravdu není tak jednoduché, ale pokud bysme opravdu udělali hybridní náhradu s ukotvením na dvou zubech tak systém Rhein by mohl vyjít do 20 tisíc korun.

Předkus a celková horní zubní náhrada.

Zdenka 03.01.2019
Dobrý den, od května mám celkovou horní náhradu (nejdříve dočasnou, nyní stálou) a nejsem s ní spokojená. Měla jsem předkus ( horní jedničky a dvojky) a nyní mě lékařka udělala rovné zuby. Změnil se mě výraz obličeje, mám ho protáhlý, povislé koutky a jsem sobě nepodobná. Lékařka tvrdí, že je vše v pořádku a nedá se s tím nic jiného dělat. Jsem bezradná. Můžu se na Vás obrátit o konzultaci a zhotovení nové náhrady? Děkuji.

Re: Předkus a celková horní zubní náhrada.

Jiří Sedláček 04.01.2019
Dobrý den, samozřejmě můžete. Zavolejte paní Málkové, to je naše šéfová úseku snímatelné náhrady a domluvte se s ní na konzultaci.

Celková náhrada.

Mirek 31.12.2018
Zdravím vás
Je možná odpověď za kolik peněz je celková náhrada horní + spodní čelist.
Nemám již žádné zuby své.
Kdo to umí dělat.
Těch kdo rádi přes časopisy je hodně fakt odborníků s praxí moc není.
Cenový rozptyl 4-8 tis.zub je 100%. rozdílu.
Díky Mirek
melimirek@gmail.com

Re: Celková náhrada.

Jiří Sedláček 02.01.2019
Nejlepší odborník na celkové totální náhrady je v ČR MUDr.Zvolánek v Plzni.
Za jednu zaplatíte 25 tisíc, takže za obě 50 tisíc. V poměru cena a kvalita je to velmi dobrá cena za nejvyšší kvalitu. On se totálním náhradám opravdu věnuje dlouhodobě a dělá je perfektně. My vám je uděláme za 3900 jednu, když vám na ně přispěje pojišťovna. Pojištovna přispívá 4100 korun za jednu protézu. Jinak hodně lékařů vám je udělá zadarmo, pouze za tuto platbu pojišťovny, ale pokud to někdo umí za tuto cenu vyrobit tak jedině za cenu že to dělají zubní technici a lékaři skoro zadarmo... To znamená že ta kvalita tomu odpovídá. To není samozřejmě váš problém, jenom chci vysvětlit že zadarmo nic udělat kvalitně nejde. Cenový rozdíl je tedy výrazně vyšší než 100%. Vy si ale pletete cenu za zub - ta se udává u korunek a můstků. U protéz se udává cena ca celou protézu, což jsou ceny které jsem vám napsal.
Záznamy: 81 - 100 ze 1102
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: recepce@jslab.cz