Brenemark zubní náhrady


Tímto názvem označujeme podmíněně snimatelné zubní náhrady, které řeší bezzubou čelist pomocí implantátů. Tato zubní náhrada se tedy upevňuje do zubních implantátů. Upevnění Brenemarkova mostu našroubováním provádí zubní lékař a otvory na šroubky následně zaplní kompozitním materiálem.


Brenemark zubní náhrady


Brenemarkův můstek pacient nemůže sundávat, je to tedy řešení fixní zubní náhradou pro bezzubou čelist. V ordinaci je možné zakryté otvory pro šroubky uvolnit a Brenemarkův můstek sundat.


Nejdůležitější je přesnost

Nejdůležitější část Brenemarkova mostu je konstrukce. Nejčastěji je upevněna na 4 - 6 implantátech. Konstrukce musí být absolutně přesná, musí sedět na všech implantátech s přesností na setiny milimetru. Tomuto se říká  pasivně přesná konstrukce. U nás v laboratoři využíváme CAD/CAM metodu, která nám tuto přesnost umožnuje. 


Dvě varianty zhotovení Brenemark zubní náhrady


1. Použití prefabrikovaných zubů do pryskyřičného těla.

2. Nafasetování kovové nebo zirkonové konstrukce keramikou.

Umíme zhotovit obě varianty, ale doporučujeme první variantu  s použitím továrně zhotovených zubů, především z důvodů lepší estetiky, variability zhotovení a nižší hmotnosti zubní náhrady. U této varianty je možné použít titanovou konstrukci, která výrazně snižuje hmotnost  Brenemarkova mostu. Naše kolegyně Lucie Majerová má s těmito zubními náhradami dlouholeté zkušenosti.  


Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 777 553 226    Jiří Sedláček
tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: sedlacek@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2016 JS Lab