Prostor pro vaše dotazy.  Formulář na vložení dotazu najdete dole na stránce.

Diskusní téma: zubní náhrady

horní zubní náhrada

Smrčková Vladislava 06.03.2017
mám vrchní zubní náhradu ale bohužel mám propadlý vrchní ret,to jsem nikdy neměla,jaká je příčina,děkuji za radu,je to už 2 roky,měla bych mít nárok na novou protézu,tak bych ráda názor,jak by se to mělo udělat moc vám děkuji

Re: horní zubní náhrada

Jiří Sedláček 08.03.2017
Příčinou je to jakým způsobem a do jakého místa jsou vložené pryskyřičné zuby při modelaci vaší protézy. Musíte to tak mít od začátku, mělo se to řešit hned. Doporučuji vyčkat ještě rok a nechat si zhotovit novou protézu. Po třech letech pojištovna znovu na protézu přispívá. Anebo ihned ale budete si jí muset zaplatit.
Při zhotovování nové musíte upozornit jakým způsobem chcete udělat tu novou a pohlídat si to.

Celková zubní náhrada

Alena Boumová 06.03.2017
Dobrý den, pane Sedláčku, zdravím vás i moje rodné Brno. Prosím o posouzení, zda je možné a účelné zhotovit celkovou zubní náhradu pro horní čelist z materiálu Vivaflex.
Děkuji předem za odpověď. Alena, Tábor

Re: Celková zubní náhrada

Jiří Sedláček 08.03.2017
Dobrý den, určitě je možné i účelné jí zhotovit z materiálu Vivaflex. Stejně tak je ale možné jí zhotovit i z jiných materiálů, například z Deflexu, Vertexu nebo klasických pryskyřic. Výhodou Vivaflexu je nižsí hmotnost, vyšší pevnost, absence monomerů a další výhody. To, jak bude protéza držet ale z výrazně větší části na šikovnosti zubního lékaře - záleží tedy zásadně na otisku. Nezáleží na materiálu.

Vivaflex jednička nahoře

Radim Zátopek 02.03.2017
Dobrý den pane Sedláčku,
potřeboval bych rychle z estetických důvodů nahradit vyraženou jedničku nahoře a protože momentálně nemám na nákladné řešení formou implantátu nebo můstku, zaujala mě možnost pružné protézy (mezerníku) Vivaflex. Je možné takovou protéz zhotovit u Vás (pokud ano, v jakém rozmezí se pohybuje cena včetně práce, nebo mi doporučíte nějakého lékaře v Brně, nebo blízkém okolí, který protézy vivaflex zhotovuje?
Předem děkuji za odpověď.

Re: Vivaflex jednička nahoře

Jiří Sedláček 02.03.2017
Ano je to možné, zařídíme to, přijdte kdykoli k nám za paní Málkovou nebo paní Vašíčkovou a domluvte se s nimy, jen jim řekněte, že to máte domluvené se mnou. Jenom jim to vysvětlete, já jim to určitě zapomenu říct...

Re: Re: Vivaflex jednička nahoře

Radim Zátopek 06.03.2017
Děkuji mnohokrát za rychlou odpověď.
Zítra se s nimi spojím a domluvím se.

Můstek z celokeramiky

Novotná 27.02.2017
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kolik by u Vás stál celokeramický můstek? Dcera neměla založené horní dvojky, tak pan doktor navrhl, že se zbrousí jedničky a zhotoví dva můstky (1-2-3) a na čtyřky nasadí samostatně korunky. Cena by měla být 50000 Kč. Jak by se to cenově pohybovalo u Vás?Děkuji za odpověď . Novotná

Re: Můstek z celokeramiky

Jiří Sedláček 01.03.2017
8 korunek z celokeramiky, v nejvyšší kvalitě, bude stát v ordinaci 36 000,- Klidně se na mě obraťte.

můstek

Mates 26.02.2017
Dobrý den, podstoupil jsem kvůli zmenšení předních horních jedniček, které byli opravdu příliš široké, obroušení jedniček a dvojek a nasazení korunek na přední 4 zuby. Jenže výsledek je takový, že teď i dvojky jsou nadměrně široké a působí to hrozně nepřirozeně. Bylo by možné zhotovení můstku s doplněním zubu, aby se zmenšila šířka předních zubů?

Re: můstek

Jiří Sedláček 01.03.2017
Jestli se ptáte na možnost udělat vám na vaše 4 zuby zubů 5, tak to spíše ne. Řešením je jinak tvarovat vaše současné korunky. Každý technik je udělá jinak, je to ruční práce, jsem si jistý že i vaše korunky jdou udělat tak abyste byl spokojený. Je to o komunikaci a hledání správného tvaru. Takže se vraťte do ordinace a nenechte se odbít argumentem že něco nejde. Všechno jde, jen se musí chtít.

Viva flex, Deflex

Pavla 23.02.2017
Dobrý den pane Sedláčku. Jsem zoufala, moc prosim o názor. Včera extrakce 6 vlevo nahoře. Vedle 7,celoplastova korunka. Pětka ex před několika lety. Čtyřka víceméně posunuta na pětku,metalkeramika. Lékař nic nevysvětlil. Mám bechtereva, kortikoidy. Mam strach z implantátů, že tělo nepřijme. Můstek. .mužů přijít o ty dva vedle.Bylo by řeseni dat náhradu Viva flex? Muže byt trvala?Je to prosim jen nasazení na poškozenou oblast nikoli na cely vrchní chrup,ze?A cena Prosím? Omlouvám se. Je mi 43,nechci byt bezzuba. Proto ta panika.Děkuji Vam moc za pomoc a informaci.
Záznamy: 1 - 12 ze 736
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Elektrický zubní kartáček

 
Prevence je vždy lepší než léčba. Čím pečlivěji se proto budete o své zuby a dásně starat, tím méně času strávíte v zubařském křesle. 
 
 
Zjistěte jak zubní kartáček OO funguje
 
 

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 777 553 226    Jiří Sedláček
tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: sedlacek@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2016 JS Lab