Prostor pro vaše dotazy.  Formulář na vložení dotazu najdete dole na stránce.

Diskusní téma: zubní náhrady

zubní náhrada na implantátech ještě jednou

Eva 24.06.2016
Dobrý den,
je mi velice líto, že vaše odpovědi nebyly pro mne příznivější. Záležitost řeším v podstatě již od podzimu loňského roku - doposud neúspěšně - a zdálo se mi, že na vašich stránkách jsem našla novou naději. Doporučení obrátit se na lékaře, který implantáty vkládal jsem absolvovala již před 2 roky - výsledek je katastrofa, trpím jako Job a jak se zdá, řešení neexistuje. Nerada bych zde byla příliš konkrétní, ale už opravdu nevím, jak dovést celou záležitost ke zdárnému konci.
Nicméně - děkuji vám za čas, který jste mým dotazům věnoval a přeji vám krásné léto.

zubní náhrada na implantátech

Eva 20.06.2016
Dobrý den,
nedávno jsem se dotazovala, zda je možné zhotovit vašimi lékaři ve vaší laboratoři novou celkovou náhradu na stávajících implantátech. Doporučil jste mi, abych si zjistila konkretní typ implantátu, což se mi nepodařilo. Získala jsem jen informaci, že se jedná o miniimplantáty. Je i za těchto okolností možné novou funkční náhradu vašimi lékaři ve vaší laboratoři zhotovit? Děkuji za odpověď.

Re: zubní náhrada na implantátech

Jiří Sedláček 20.06.2016
Nemáme s miniimplantáty žádné zkušenosti. Protézu bychom určitě uměli zhotovit, ale pokud ke konkrétnímu typu vašich minimplantátu nezískáme potřebné nástroje a především kompatibilní části, které se vkládají do protézy, od výrobce vašich miniimplatátů a to bez znalosti přesného typu asi nepůjde, tak jí jednoduše nemůžeme zhotovit. Musíte se obrátit na lékaře který vám je do úst vkládal. Obvykle tito lékaři, kteří s miniimplantáty pracují, napojují na tyto miniimplatáty zubní protézy sami.

Zubni nahrada

Petra 15.06.2016
Dobry den, chtela bych se zeptat mam vytrhle 4, 5, 6 na hore, nechci zustat bez zubu.Chtela bych si nechat udelat zubni nahradu, jake mam moznosti.Slysela jsem o deflexu a kolik by to stalo.Dekuji za pripadnou odpoved

Re: Zubni nahrada

Jiří Sedláček 16.06.2016
Nyní máme k dispozici lepší materiál než Deflex. Jmenuje se Viva Flex.
Objednejte se k MUDr.Kahánkovi, cena je cca 5000,-Kč

korunky, fasety?

Michaela 10.06.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na problém horních zubů. Špičáky jsou v pořádku, 1 a 2 (L+P) jsou zmenšené, opotřebované, slabé (bez kazů). Je možné tyto zuby nějak obrousit a nasadit korunky? Pravá 4 je plombovaná, levá 4 a 5 není (5 nenarostla), zuby jsou mírně "rozjeté". Je možné k tomu domodelovat aspoň čtvrtý zub, implantáty nechci. Jestli toto řešení připadá v úvahu, za jak dlouho by bylo možné zuby opravit? Děkuji předem za odpověď, Michaela

Re: korunky, fasety?

Jiří Sedláček 10.06.2016
Ano, je možné zhotovit korunky na vaše přední zuby. I do mezery je možné přidat zub zhotovenim můstku. Pokud nemáte jiné problémy, například záněty, kazy apod., tak vše jsem schopni zhotovit zhruba do týdne.Objednejte se na konzultaci k MUDr. Kahankovi

zhotovení horní snímatelné náhrady.

Jiřina 01.06.2016
Dobrý den, jsem 6 týdnů po operaci horní čelisti. Dnes při kontrole na klinice mi pan doktor oznámil, že si již mohu nechat zhotovit horní snímatelnou náhradu. Na Vašich stránkách jsem se dočetla o novém materiálu - deflex , který by byl v mém případě asi vhodnější. Bylo by možné se k Vám objednat v co nejbližším možném termínu na konzultaci? Děkuji

Re: zhotovení horní snímatelné náhrady.

Jiří Sedláček 01.06.2016
objednejte se prosím rovnou k MUDr.Kahánkovi a on Vám udělá otisky se kterými přijdete k nám se domluvit na všem ostatním.

zubní náhrada na implantátech

Eva 30.05.2016
Dobrý den,
potřebuji zhotovit novou celkovou zubní náhradu na 2 stávajících implantátech. Náhodou jsem našla Vaše stránky, obracím se tedy na Vás s dotazem: bylo by to možné u Vašich lékařů a ve Vaší laboratoři? Nebo můžete mi dát aspoň informaci, kde by mi kvalitní a funkční zubní náhradu zhotovili?
Ráda bych Vám také řekla, že smekám před trpělivostí, s jakou odpovídáte na dotazy nás, často bezradných klientů.
Děkuji za Vaši odpověď.

Re: zubní náhrada na implantátech

Jiří Sedláček 31.05.2016
Děkuji za pochvalu Evo, pokud moje odpovědi někomu pomůžou, tak z toho mám radost. Ve vašem případě může být problém s těmi implantáty, které máte v ústech. Potřebujete hybridní náhradu, která bude ukotvena na vašich implantátech. Zubní lékař, který nemá v ordinaci váš konkrétní typ implantátu, nemusí být schopný vám udělat správný otisk. Nejspíš k tomu bude potřebovat speciální otiskovací kapnu, kterou nasadí při otiskování na vaše implantáty do úst. Zjistěte si napřed přesný typ vašich implantátů a napište mi zprávu.

Re: Re: zubní náhrada na implantátech

Eva 15.06.2016
Dobrý den,
bohužel se mi nepodařilo typ implantátů zjistit, je i za těchto okolností možnost zhotovení nové náhrady ve vaší laboratoři řešitelná? Díky za odpověď.
Záznamy: 1 - 12 ze 649
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Elektrický zubní kartáček

 
Prevence je vždy lepší než léčba. Čím pečlivěji se proto budete o své zuby a dásně starat, tím méně času strávíte v zubařském křesle. 
 
 
Zjistěte jak zubní kartáček OO funguje
 
 

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 777 553 226    Jiří Sedláček
tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: sedlacek@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2016 JS Lab