Prostor pro vaše dotazy.  Formulář na vložení dotazu najdete dole na stránce.

Diskusní téma: zubní náhrady

Keramicky implantat

Milena 25.04.2017
Dobry den preji, rada bych nahradila mrtvy zub co zlobi keramickym implantatem, ale muj doktor mi oznamil, ze je delaji pouze titanovy... Mohli byste prosim poradit na zkuseneho doktora v Brne ci Praze, na ktereho se muzu obratit? Moc dekuji...

celkova zubni nahrada

Alena 11.04.2017
dobry den bude se me vytrhavat zbytek zubu horni i dolni a dělat celkova zubni nahrada , jsem ve financni tisni a na dotaz za jak dlouho bude hotova proteza mi bylo sdelo že bud zaplatim5500 za horni a 5500dolni protezu ,,provizorni a nebo budu pul roku bez protezy . prosim jaky je postup je toto bezne?

Re: celkova zubni nahrada

Jiří Sedláček 12.04.2017
Je to přesně tak. Pojišťovna neproplácí provizorní totální náhrady. Proplácí jenom definitivní. Definitivní se ale nemůžou dělat těsně po vytržení zubů, musí se počkat až se vám zahojí dáseň. Takže ty ceny souhlasí a jsou ještě spíše nízké. Vyrobit zubní náhradu je poměrně složitá ruční práce a zadarmo to nikdo dělat nemůže.

zubní náhrada

Dana 08.04.2017
Dobrý den,
mám zubní protézu na horní zuby - čerstvou. Pan doktor, když mě přesvědčoval ukazoval mi takovou měkkou náhradu z příjemného materiálu, teď mám v puse tvrdý plast přes půlku horního patra. Dáví mě, šišlám a velmi těžko se najím. Je to problém, komunikace s lidmi mě živí a je mi to velmi nepříjemné. Nevím co mám dělat dál.
Děkuji Dana

Re: zubní náhrada

Jiří Sedláček 10.04.2017
Zubní náhrada je vždy cizí těleso v ústech. Někdy o ní pacient neví, ale ne vždy je pacient spokojený i když je náhrada zhotovená správně. Vlastní zuby jsou většinou lepší řešení. Proto je dobré předcházet těmto problémům správnou zubní hygienou. Nevím do jaké skupiny pacientů patříte, ale váš problém by měl vyřešit lékař který vám náhradu zhotovil.

Celkova oprava chrupu

Linda 05.04.2017
Dobrý den, 1 dotaz: mám stále bolest u zubu (reaguje bolesti i na horký čaj) a lekářka mi říká, že tam nic není, že zub je mrtvý, ale mě to pořád otravuje bolesti, co s tím? 2 dotaz: stále se tvoří nové kazy a rozpadá se mi sklovina, i když se o zuby starám( čistím zuby 2x denně, používám mezizubní kartáčky, nitě). Mám pozitivní autoimunitu a vaskulitýdu dolních končetin. Nejsem spokojená s ošetřováním od mé lékařky (převyslé amalgámy, fotokompozita ve frontě nevzhledné, hrbolaté), dole ve frontě plyskyřičné korunky pod které se tlačí jídlo. Prosím kdo by mi pomohl a kolik by byla cena za předělání ? Toužím po pěkném chrupu. Za odpověď předem děkuji.

Re: Celkova oprava chrupu

Jiří Sedláček 06.04.2017
Určitě by vám měl pomoci šikovný zubní lékař nebo lékařka. Nebál bych se oslovit některého mladého, tak dva až pět let po škole, většina z nich jsou šikovní a mají zájem o obor.

Cena implantátu

Červinková Květa 05.04.2017
Dobrý den,
prosím o přibližnou cenu předních horních zubů, na implantátu. jedná se o zuby 1,2,a 3 vlevo i vpravo. Nemohu si zvyknout na snímatelnou náhradu s kovovými sponami a hlavně na umělé patro - dáví mě. Mám ale problém trpím paradontem a zřejmě nebudu mít u některého zubu dost kosti. Jak dlouho se implantáty hojí a musela bych být bez zubů? To by byl problém dělám s lidmi. Děkuji za odpověd. Jsem z Ústí nad Labem a nevím na koho bych se měla v případě implantátu obrátit, můj zubař je nedělá.

Re: Cena implantátu

Jiří Sedláček 06.04.2017
Jeden implantát stojí od cca 15 000 do 30 000,- Na můstek od špičáku po špičák by mohli stačit dva nebo tři. Hojí se cca půl roku. Bez zubů byste určitě nebyla, vždy dostanete něco provizorního.

horní zubní náhrada

Smrčková Vladislava 06.03.2017
mám vrchní zubní náhradu ale bohužel mám propadlý vrchní ret,to jsem nikdy neměla,jaká je příčina,děkuji za radu,je to už 2 roky,měla bych mít nárok na novou protézu,tak bych ráda názor,jak by se to mělo udělat moc vám děkuji

Re: horní zubní náhrada

Jiří Sedláček 08.03.2017
Příčinou je to jakým způsobem a do jakého místa jsou vložené pryskyřičné zuby při modelaci vaší protézy. Musíte to tak mít od začátku, mělo se to řešit hned. Doporučuji vyčkat ještě rok a nechat si zhotovit novou protézu. Po třech letech pojištovna znovu na protézu přispívá. Anebo ihned ale budete si jí muset zaplatit.
Při zhotovování nové musíte upozornit jakým způsobem chcete udělat tu novou a pohlídat si to.

Celková zubní náhrada

Alena Boumová 06.03.2017
Dobrý den, pane Sedláčku, zdravím vás i moje rodné Brno. Prosím o posouzení, zda je možné a účelné zhotovit celkovou zubní náhradu pro horní čelist z materiálu Vivaflex.
Děkuji předem za odpověď. Alena, Tábor
Záznamy: 1 - 12 ze 745
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Elektrický zubní kartáček

 
Prevence je vždy lepší než léčba. Čím pečlivěji se proto budete o své zuby a dásně starat, tím méně času strávíte v zubařském křesle. 
 
 
Zjistěte jak zubní kartáček OO funguje
 
 

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 777 553 226    Jiří Sedláček
tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: sedlacek@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2016 JS Lab